נעים מאוד, אני מירית טופלברג ואני פה כדי לעזור לכל מי שרוצה לשמור על התמונות - הזיכרונות המצולמים - למענה, למען משפחתה או למען העסק.

למה 'רק' אלבומים ותמונות?

את אהבתי לגרפיקה והניסיון שלי בתחום הגרפיקה לדפוס בחרתי למקד ולייחד לעיצוב ועריכה של אלבומים מתוך אמונה כי לתמונות שלנו יש חשיבות עצומה ומתמשכת בחיינו; בין אם זה תמונות ילדות שלנו ושל הורינו, שנרצה שגם ילדינו יכירו וישמרו ובין אם זה תמונות שאנחנו מצלמים כיום. בין אם זה אירוע עסקי שהפקנו והשקענו בו משאבים רבים ונרצה גם בעתיד לזכור ולהזכיר ובין אם זה תמונות וזיכרונות שנרצה להעניק כמתנה ליקירנו.

לתמונות שלנו יש הרבה כח, השפעה ומשמעות בחיינו. כל אחד מאתנו אוהב לשבת ולהביט בתמונות מפעם, ולהראות למשפחה וחברים או להציג תמונות מאירוע חשוב או טיול. נכון, אנחנו בעידן האון-ליין ומאוד קל להראות עכשיו ומיד ולכל העולם תמונות. אבל זה מאוד מיידי ומאוד קצר מועד וגם אתם תשכחו את התמונות מהר מאוד.

עדיין, אין כמו דפדוף באלבום התמונות. ומעבר לכך, כשעורכים את האלבום בצורה נכונה ונעימה לעין, אפשר להעביר חוויות וזיכרונות, שגם אחרי שנים לא תשכחו.

אז אם את מחפשת מזכרת ייחודית עם ערך ותוכן, אני אשמח לעזור ולהפיק לך אלבום תמונות שמותאם באופן אישי לייעוד שלו. בהיותי גרפיקאית עם ניסיון בהוצאה לאור של מגזינים אני עובדת על תוכנות גרפיות מקצועיות והאלבומים מעוצבים באופן אישי ועצמאי ללא תבניות קבועות מראש.

איזה אלבומים אני עושה? 

הכל. כשהתנאי הראשוני שלי הוא להתאים את המוצר לצורך שלכם. כל גודל, כל סוג וכל כמות תמונות.

אלבום גיל מצוות (בר או בת מצווה) – כולל תמונות ילדות, מזכרות וברכות.
אלבום חתונה.
אלבום יום הולדת עגול.
אלבום חיים – כולל סריקת תמונות ילדות ישנות.
אלבום עסקי.
ולכל מטרה אחרת שתחפצו.

שירותים נוספים בעסק

מיון מאגר תמונות: אתם מאוד רוצים לעשות אלבום אבל טובעים בין כל אלפי התמונות שלכם? אז תנו לי לעזור עם שירות מקדים של מיון התמונות.

קולאז'ים ותמונות קיר: רוצים לתת מתנה ייחודית עם התמונות אך נזכרתם מאוחר ואין מספיק זמן להפיק אלבום? ניתן להזמין קולאז' – תמונות קיר גדולה עם מבחר תמונות.

לוחות שנה אישיים: לוחות שנה אישיים עם התמונות המשפחתיות או תמונות של העסק. מודפסים על דפי מגנט או על נייר איכותי לתלייה. ניתן לכלול גם תאריכים אישיים לציון אירועים.

נהיה בקשר

מוזמנים לדף העסקי שלי
מוזמנים לבקר ולהתרשם באתר – www.miritstudio.com
מוזמנים לשלוח מייל – miritstudio@gmail.com
והכי טוב – מוזמנים להתקשר 052-3516167